مزایای نانو عایق

محصولات نانوعایق آکسون جایگزینی مناسب برای انواع عایق‌های سنتی با کاربردهای متنوع، اجرای آسان، و مزایای بیشمار

عایق حرارتی

در آب و هوای گرم، عایق های حرارتی به عنوان یک خنک کننده با ارزش محسوب می شوند که موجب صرفه جویی در هزینه و مصرف انرژی می شوند.
سقف اغلب خانه ها، سوله ها، کارخانه ها و سایر مراکز تا حد زیادی در معرض نور ، حرارت و رطوبت می باشد. انتخاب عایق مناسب برای سقف ها یکی از چالش های صاحب خانه هاو ارائه دهندگان خدمات ساختمانی می باشد….

ویژگی هایی که یک عایق مناسب باید داشته باشد:
– مدت زمان طولانی در شرایط خوب و استاندارد قرار داشته باشد.
– تمام خانه را به یک محل راحت برای زندگی ساکنین آن تبدیل نماید.
– از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد.

بهترین گزینه نانو عایق حرارتی می باشد که با کاهش سرو صدا ، حفاظت در برابر نور خورشید ،جلوگیری از هدررفت بیش از حد گرمای داخل و ممانعت از نفوذ باران و رطوبت ، یک محیط داخلی مطلوب مهیا می کند.

مزایای نانو عایق
مزایای نانو عایق

صرفه جویی انرژی

قابلیت حرارتی رنگ های نانو عایق ،تقاضا برای استفاده از تجهیزات خنک کننده را کاهش می دهد و سبب کاهش مصرف برق و صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. همچنین با جلوگیری از ورود حرارت به تجهیزات خنک کننده کیفیت این تجهیزات نیز حفظ خواهد شد.

ضد پوسیدگی و خوردگی

با استفاده از این عایق در سقف ها و دیواره های فلزی می توان از زنگ زدگی و خوردگی جلوگیری و با صرف پول کمتر ، زمان کمتر و تلاش کمتر بهترین بهره را برد. ابتلا به خوردگی ، عدم مراقبت مناسب ، استفاده از مواد نامرغوب ،نصب نادرست و رطوبت بالا فقط چند دلیلی می توانند باشد که شما را به استفاده از نانو عایق آکسون به عنوان راه حلی برای جلوگیری از زنگ زدگی و پوسیدگی ترغیب نماید.

مزایای نانو عایق
مزایای نانو عایق

ضد آب و رطوبت

نانو عایق آکسون با قابلیت ضد آب بودن ، از نشت آب و نفوذ نم و رطوبت به سطح زیرین سقف و دیواره ها جلوگیری می کند. ساخت و ساز با پوشش های دارا ی قابلیت ضد آب ممکن است چندان مورد استقبال قرار نگیرد تنها پس از اجرا است که می‌توان به ارزش این ویژگی پی برد و فهمید تا چه اندازه می‌تواند مفید باشد.

پوشش سرامیکی

مزایای نانو عایق
مزایای نانو عایق

هنگام مواجهه با تغییرات غیر قابل پیش بینی هوا ، محتویات و قابلیت های یک پوشش از زیبایی ظاهری آن مهم تر و حیاتی تر می باشد.
ساختمان ها به خصوص خانه ها،شما را از شرایط آب و هوایی در امان نگه می دارند و شما نیز می بایست خانه خود را در برابر شرایط آب و هوایی حفظ نمایید. یکی از این راه ها استفاده از نانوعایق آکسون با قابلیت پوشش سرامیکی ، به خصوص در پشت بام شماست.
پوشش سرامیکی ، عایق مناسبی در برابر حرارت و تابش خورشید می باشد . مقاومت در برابر گرما و حرارت از ویژگی های سودمند پوشش های سرامیکی نانو عایق آکسون در عصر تغییرات آب و هواست . نانو عایق آکسون را می توان یک جایگزین مناسب برای تجهیزات خنک کننده برای فراهم کردن یک زندگی راحت معرفی نمود. قابلیت سرامیکی این پوشش شما،سرد خانه ها و تجهیزات شمارا در برابر گرمای خورشید محافظت می نماید.
قابلیت پوشش سرامیک علاوه بر اینکه با جلوگیری از انتقال ،همرفت و تشعشع در کاهش گرما موثر است ، دارای ویژگی شوک حرارتی می باشد که آن را به یک پوشش سودمند در برابر باران تبدیل نموده است

یکی دیگر از مزایای نانو عایق ها پس از اجرا بازسازی و مرمت معایب سقف ها می باشد.
پس از بازررسی سطح ممکن است نشت و آ ثار نشت مشاهده شود و یا سوراخ یا پوسیدگی در روی آجر یا سطح فلزی مشاهده شود که بر اثر تهویه نادرست و یا بیش از حد گرم شدن بوجود امده است که پس از تعمیر ، پوشش های نانو عایق مانع بروز مجدد این مشکل می شوند.
با پوشاندن سطح سقف ها با نانو عایق ها می توان از بروز مشکلات جزئی سقف که باعث تعمیر و تعویض سقف با هزینه های سرسام آور می شوند جلوگیری نموده و پول خود را پس انداز کنیم.
مزایای دیگر:
– لایه محافظ در برابر حرارت های مضر و تحریک کننده خورشید
– محافظت سقف در برابر باران و تگرگ
– تحمل بالا در طیف گسترده دمایی (-45 درجه سانتیگراد تا +200 درجه سانتیگراد)
– محافظ در برابر خسارت های ناشی از شوک های حرارتی
– میزان انتشار و بازتابش بالا

چرا نانو عایق آکسون؟

  • صرفه‌جویی مصرف انرژی تا ۷۰ %
  • افزایش راحتی ساکنین درنتیجه‌ی کاهش نفوذ اشعه ماورا بنفش (UV)
  • کاهش حجم کار تجهیزات خنک کننده و در نتیجه افزایش طول عمر تجهیزات و کاهش مصرف انرژی
  • قابلیت ضد آب بودن عایق ها که منجر به کاهش هزینه نگهداری و افزایش عمر سقف می‌گردد
  • بازگشت سرمایه کوتاه در نتیجه‌ی کاهش میزان بهای انرژی مصرفی
  • ضد آتش ،زرد شدگی و کپک
  • از بین بردن شوک حرارتی ،انبساط و انقباض

سؤالات رایج:

۱- با استفاده از نانو عایق ها چگونه در انرژی صرفه جویی می کنیم؟

پوشش سطوح با نانو عایق ها موجب بازتاب گرمای خورشید تا 84 درصد و انعکاس اشعه مخرب ماورا بنفش نور خورشید تا96 درصد می شود. با این شیوه عایق کاری دمای داخل را تا 45 درصد کاهش می دهیم.در نتیجه کاهش دمای داخل ، مدت استفاده از تجهیزات خنک کننده و تهویه مطبوع کاهش می یابد که سبب افزایش طول عمر تجهیزات و کاهش هزینه های خنک کردن تا 40 درصد می شود.

۲- نانو عایق ها چگونه از خوردگی جلوگیری می کنند؟

غشاء انعطاف پذیر و غیر قابل نفوذ نانو عایق ها ، سطح را از در معرض قرار گرفتن عناصر خورنده و از بین رفتن حفظ می کند. پوشش های عایق حرارتی ، علل خوردگی را حذف و عمر سقف ها را طولانی می کند و هزینه های سنگین تعویض و جابجایی سقف حذف می شود.

 

مزایای نانو عایق

۳- رنگ نانو عایق آکسون سفید است. آیا می توانیم رنگ های دیگر را اضافه کنیم؟

رنگ سفید عایق ها به خنک نگه داشتن دمای داخل در تابستان کمک می کند. به ازای اضافه کردن رنگ های تیره تر، قابلیت بازتابش 7 درصد کاهش می یابد . به همین دلیل رنگ سفید بهترین رنگ است.

عایق نانو عایق نانو عایق رطوبتی نانو عایق حرارتی نانو عایق صوتی فایر پروف ضد حریق ضد آتش پوشش ضد حریق اسکلت فلزی نقشه سایت