حریق یک واحد تجاری در محمدشهر/ علت حادثه در دست بررسی است

حریق یک واحد تجاری در محمدشهر/ علت حادثه در دست بررسی است

کرج – رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج با اشاره به حریق یک واحد تجاری در محمدشهر کرج، گفت: علت این حادثه در دست بررسی است.

محمد یساولی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به حریق یک واحد تجاری ۶۰۰ متری در جاده محمدشهر کرج حوالی میدان میوه و تره بار، گفت: این حادثه حدود ساعت یک و ده دقیقه بامداد امروز به سازمان آتش نشانی کرج گزارش شد و عملیات اطفا، لکه گیری حریق و تخلیه دود تا ساعت چهار صبح ادامه داشت.

وی با تاکید بر اینکه علت حادثه در دست بررسی است، گفت: طبقه همکف این واحد تجاری فروشگاه ظروف یکبار مصرف و طبقه فوقانی آن نیز انبار این فروشگاه بوده است، به عبارتی مواد موجود در آنجا قدرت اشتعال بالایی داشته است.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج به وجود ۱۰ باب واحد تجاری دیگر در نزدیکی محدوده حریق اشاره کرد و افزود: خوشبختانه آسیبی به این واحدهای تجاری وارد نشده است.

به گفته یساولی در این حادثه به طبقه همکف واحد تجاری نیز حریق سرایت نکرده و برای انجام عملیات اطفا حریق از پنج ایستگاه آتشنشانی به محل حادثه نیرو اعزام شده است.

وی با تاکید بر عملیات به موقع نیروهای آتش نشانی برای امدادرسانی به این حادثه، گفت: در زمان وقوع حریق در این واحد تجاری مالک آن و چند نفر از کارگران این مجموعه حضور داشته اند اما این حادثه هیچ‌گونه خسارت جانی در پی نداشت.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج در بخش دیگری با اشاره به اینکه شب گذشته، حریق علفزار نیز در تپه‌های الله اکبر منطقه حصار کرج رخ داده است، عنوان کرد: با عملیات به موقع نیروهای آتش نشانی حتی یک درخت نیز دچار حریق نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب

آخرین پروژه ها


QR Codeحریق یک واحد تجاری در محمدشهر/ علت حادثه در دست بررسی است

طراحی توسط هشت بیت