مزایای نانو عایق

مزایای نانو عایق

محصولات نانوعایق آکسون جایگزینی مناسب برای انواع عایق‌های سنتی با کاربردهای متنوع، اجرای آسان، و مزایای بیشمار  عایق حرارتی در آب و هوای گرم، عایق های حرارتی به عنوان یک خنک کننده با ارزش محسوب می شوند که موجب صرفه جویی در هزینه و مصرف انرژی می شوند.سقف اغلب خانه ها، سوله ها، کارخانه ها […]

محصولات نانوعایق آکسون جایگزینی مناسب برای انواع عایق‌های سنتی با کاربردهای متنوع، اجرای آسان، و مزایای بیشمار

 عایق حرارتی

در آب و هوای گرم، عایق های حرارتی به عنوان یک خنک کننده با ارزش محسوب می شوند که موجب صرفه جویی در هزینه و مصرف انرژی می شوند.
سقف اغلب خانه ها، سوله ها، کارخانه ها و سایر مراکز تا حد زیادی در معرض نور ، حرارت و رطوبت می باشد. انتخاب عایق مناسب برای سقف ها یکی از چالش های صاحب خانه هاو ارائه دهندگان خدمات ساختمانی می باشد….

 • ویژگی هایی که یک عایق مناسب باید داشته باشد:
 • مدت زمان طولانی در شرایط خوب و استاندارد قرار داشته باشد.
 • تمام خانه را به یک محل راحت برای زندگی ساکنین آن تبدیل نماید.
 • از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد.

بهترین گزینه نانو عایق حرارتی می باشد که با کاهش سرو صدا ، حفاظت در برابر نور خورشید ،جلوگیری از هدررفت بیش از حد گرمای داخل و ممانعت از نفوذ باران و رطوبت ، یک محیط داخلی مطلوب مهیا می کند

مزایای نانو عایق ها

صرفه جویی انرژی

قابلیت حرارتی رنگ های نانو عایق ،تقاضا برای استفاده از تجهیزات خنک کننده را کاهش می دهد و سبب کاهش مصرف برق و صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. همچنین با جلوگیری از ورود حرارت به تجهیزات خنک کننده کیفیت این تجهیزات نیز حفظ خواهد شد

ضد پوسیدگی و خوردگی

با استفاده از این عایق در سقف ها و دیواره های فلزی می توان از زنگ زدگی و خوردگی جلوگیری و با صرف پول کمتر ، زمان کمتر و تلاش کمتر بهترین بهره را برد. ابتلا به خوردگی ، عدم مراقبت مناسب ، استفاده از مواد نامرغوب ،نصب نادرست و رطوبت بالا فقط چند دلیلی می توانند باشد که شما را به استفاده از نانو عایق آکسون به عنوان راه حلی برای جلوگیری از زنگ زدگی و پوسیدگی ترغیب نماید.

نانو عایق رطوبتی

ضد آب و رطوبت

نانو عایق آکسون با قابلیت ضد آب بودن ، از نشت آب و نفوذ نم و رطوبت به سطح زیرین سقف و دیواره ها جلوگیری می کند. ساخت و ساز با پوشش های دارا ی قابلیت ضد آب ممکن است چندان مورد استقبال قرار نگیرد تنها پس از اجرا است که می‌توان به ارزش این ویژگی پی برد و فهمید تا چه اندازه می‌تواند مفید باشد.

استفاده از نانو عایق ها در سقف ساختمان

بازسازی سقف

یکی دیگر از مزایای نانو عایق ها پس از اجرا بازسازی و مرمت معایب سقف ها می باشد.
پس از بازررسی سطح ممکن است نشت و آ ثار نشت مشاهده شود و یا سوراخ یا پوسیدگی در روی آجر یا سطح فلزی مشاهده شود که بر اثر تهویه نادرست و یا بیش از حد گرم شدن بوجود امده است که پس از تعمیر ، پوشش های نانو عایق مانع بروز مجدد این مشکل می شوند.
با پوشاندن سطح سقف ها با نانو عایق ها می توان از بروز مشکلات جزئی سقف که باعث تعمیر و تعویض سقف با هزینه های سرسام آور می شوند جلوگیری نموده و پول خود را پس انداز کنیم.

مزایای دیگر:

 • لایه محافظ در برابر حرارت های مضر و تحریک کننده خورشید
 • محافظت سقف در برابر باران و تگرگ
 • تحمل بالا در طیف گسترده دمایی (-45 درجه سانتیگراد تا +200 درجه سانتیگراد)
 • محافظ در برابر خسارت های ناشی از شوک های حرارتی
 • میزان انتشار و بازتابش بالا

پوشش سرامیکی

هنگام مواجهه با تغییرات غیر قابل پیش بینی هوا ، محتویات و قابلیت های یک پوشش از زیبایی ظاهری آن مهم تر و حیاتی تر می باشد.
ساختمان ها به خصوص خانه ها،شما را از شرایط آب و هوایی در امان نگه می دارند و شما نیز می بایست خانه خود را در برابر شرایط آب و هوایی حفظ نمایید. یکی از این راه ها استفاده از نانوعایق آکسون با قابلیت پوشش سرامیکی ، به خصوص در پشت بام شماست.
پوشش سرامیکی ، عایق مناسبی در برابر حرارت و تابش خورشید می باشد . مقاومت در برابر گرما و حرارت از ویژگی های سودمند پوشش های سرامیکی نانو عایق آکسون در عصر تغییرات آب و هواست . نانو عایق آکسون را می توان یک جایگزین مناسب برای تجهیزات خنک کننده برای فراهم کردن یک زندگی راحت معرفی نمود. قابلیت سرامیکی این پوشش شما،سرد خانه ها و تجهیزات شمارا در برابر گرمای خورشید محافظت می نماید.
قابلیت پوشش سرامیک علاوه بر اینکه با جلوگیری از انتقال ،همرفت و تشعشع در کاهش گرما موثر است ، دارای ویژگی شوک حرارتی می باشد که آن را به یک پوشش سودمند در برابر باران تبدیل نموده است

چرا نانو عایق آکسون؟

 • صرفه‌جویی مصرف انرژی تا ۷۰ %
 • افزایش راحتی ساکنین درنتیجه‌ی کاهش نفوذ اشعه ماورا بنفش (UV)
 • کاهش حجم کار تجهیزات خنک کننده و در نتیجه افزایش طول عمر تجهیزات و کاهش مصرف انرژی
 • قابلیت ضد آب بودن عایق ها که منجر به کاهش هزینه نگهداری و افزایش عمر سقف می‌گردد
 • بازگشت سرمایه کوتاه در نتیجه‌ی کاهش میزان بهای انرژی مصرفی
 • ضد آتش ،زرد شدگی و کپک
 • از بین بردن شوک حرارتی ،انبساط و انقباض

سؤالات رایج:

1- با استفاده از نانو عایق ها چگونه در انرژی صرفه جویی می کنیم؟

پوشش سطوح با نانو عایق ها موجب بازتاب گرمای خورشید تا 84 درصد و انعکاس اشعه مخرب ماورا بنفش نور خورشید تا96 درصد می شود. با این شیوه عایق کاری دمای داخل را تا 45 درصد کاهش می دهیم.در نتیجه کاهش دمای داخل ، مدت استفاده از تجهیزات خنک کننده و تهویه مطبوع کاهش می یابد که سبب افزایش طول عمر تجهیزات و کاهش هزینه های خنک کردن تا 40 درصد می شود.

۲- نانو عایق ها چگونه از خوردگی جلوگیری می کنند؟

غشاء انعطاف پذیر و غیر قابل نفوذ نانو عایق ها ، سطح را از در معرض قرار گرفتن عناصر خورنده و از بین رفتن حفظ می کند. پوشش های عایق حرارتی ، علل خوردگی را حذف و عمر سقف ها را طولانی می کند و هزینه های سنگین تعویض و جابجایی سقف حذف می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب

آخرین پروژه ها


QR Codeمزایای نانو عایق

طراحی توسط هشت بیت