درباره ما

شرکت دانش بنیان صنایع نانو عایق آکسون در سال ۱۳۹۱ به عنوان سهامی خاص تاسیس گردیده و با داشتن فعالیت های پویا و مستمر در کمتر از یک دهه، اکنون از شرکت های برتر دانش بنیان در صنعت رنگ های ضد حریق شناخته شده است. ساختار مدیریتی این مجموعه همواره به صورت نظام مند در تلاش و کوشش بوده، با اتکا به دانش و استفاده از تجربه نیروی انسانی خود در ایجاد و تحقق فناوری های نوین قدم بردارد.

شرکت نانو عایق آکسون با ایجاد اشتغال زایی در کشور به عنوان یک شرکت خصوصی، در زمینه تولید رنگ های ضد حریق مشغول به فعالیت است.

این شرکت با هدف بهبود فرآیند ها و ارتقاء روز افزون سطح کیفیت محصولات خود در تحقیق و تولید نانو عایق های هوشمند تاخیر انداز آتش، عایق های هوشمند حرارتی و رطوبتی و در تامین رضایت مستمر مشتریان در تلاش و کوشش است.

در صنعت ساختمان سازی خصوصا در سازه های فلزی، در برابر آتش سوزی ساختار ضعیف و سستی دارند و نقاط ضعف این سازه ها در مقابل حریق زمانی مورد توجه قرار میگیرند که یک آتش سوزی بسیار جدی با تلفات جانی و خسارات مالی بالا رخ دهد.

از عمده ترین روش های مقاوم سازی ساختمان در مقابل آتش استفاده از پوشش های تاخیر انداز آتش بر روی سازه های فلزی است. یک نوع از محصولات تاخیر انداز آتش، رنگ های ضد حریق است که به زیبایی سازه های فلزی ساختمان را پوشش میدهد.

شرکت نانو عایق آکسون در این خصوص، محصولی با کیفیت بالا ارائه میدهد به نام رنگ هوشمند تاخیر انداز آتش با برند تجاری NAX-FP تولید نموده است که در زمان حریق بیست برابر منبسط میشود و لایه های متعددی را ایجاد نموده که از مقاومت بسیار بالایی برخوردارند و مانع نفوذ حرارت به سطح زیرین شده و از سازه های فلزی در برابر آتش های سلولزی تا سه ساعت محافظت میکند.

همچنین این شرکت به عنوان اولین دارنده گواهینامه فنی از وزارت راه، مسکن و شهرسازی در ایران و دارای تائیدیه از تست های گوناگون مرتبط از آزمایشگاه های داخلی و خارجی معتبر مانند Efectis Era  برای محصولات خود میباشد.


تحقیق و توسعه

ما افتخار داریم بر اینکه ساختار و اساس مجموعه نانو آکسون بر روی ریشه های دپارتمان تحقیق و توسعه بنا گردیده است. بر خلاف عموم شرکتها، تیم نانو آکسون ابتدا با شکل گیری دپارتمان R&D ایجاد و توسعه پیدا کرد.

تیم تحقیق و توسعه از زمان آغاز فعالیت خود تا امروز با مدیریت پروفسور جمشید صباغ زاده که در صنعت نانو نامی شناخته شده است، به صورت شبانه روزی در حال توسعه محصولات این مجموعه و یافتن راهکارهای نوین در صنعت پوششهای رایج در عرصه بین المللی است.

حضور دانشمندان جوان در این تیم، همواره باعث دلگرمی تیم و اطمینان خاطر مشتریان گردیده است.

دپارتمان فنی

برای هر پروژه، یک طراحی منحصر بفرد بر اساس استانداردهای ساختمانی مورد نیاز است. تیم فنی مجموعه نانوآکسون به عنوان یک مشاور و همراه مشتریان در این زمینه خالصانه انجام وظیفه مینماید.

استفاده از جداول ارائه شده توسط آزمایشگاه وزارت مسکل و شهرسازی، به همراه نظر های کارشناسان آتش نشانی، ترکیب مناسبی برای دانش تیم است تا بتوانند قوانین ایمنی ساختمانی را بر اساس محاسبات مهندسی و دقیق خدمت مشتریان نانوآکسون ارائه دهند.

تیم اجرا

ما همواره به دنبال رضایت مشتری و در نهایت خوش نامی در بازار پوشش های صنعتی هستیم، لذا مدیران نانوآکسون دقت بسیار زیادی در انتخاب متخصصان اجرا در این حوزه دارند.

کلیه مجریان تیم، پس از طی مراحل آموزشی، و گذراندن آزمون های تخصصی در مجموعه انتخاب شده و اجرای کلیه پوشش ها را با نظارت مستقیم شرکت انجام میدهند.

کارخانه

واحد تولیدی شرکت نانو آکسون، به جهت اشتغال زایی در مناطق محروم، در استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند احداث گردیده است.

احداث این کارخانه پس از انجام آزمایشات و اخذ تاییدیه ها از آزمایشگاه وزارت راه، مسکن و شهرسازی انجام گردید تا محصولات نهایی در خط تولید این کارخانه قرار گیرد.

با استقرار نیمی از تیم R&D در کارخانه، تمامی محصولات، به صورت دایم کنترل و از کیفیت اطمینان حاصل میگردد.


طراحی توسط هشت بیت